info@huseyinpehlivan.av.tr | 0 232 501 20 20 | 0 232 441 55 58

EKİBİMİZ

Av.Hüseyin Pehlivan

 

Av.Hüseyin Pehlivan 1960 yılında Isparta’nın Uluborlu ilçesinde doğmuştur.Atatürk ilkokulu,Uluborlu ortaokulu ve Uluborlu lisesini bitirmiştir.1984 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.19.11.1985 tarihinde avukatlık ruhsatını almaya hak kazanmış olup,o tarihten bu yana avukatlık yapmaktadır.Askerliğini kısa dönem olarak İzmir’de yapmıştır.Evli ve iki erkek çocuk babasıdır.4 yıl Türk Hukuk Enstitüsü İzmir şubesi başkanlığı,5 yıl Ege Bölgesi Uluborlu’lular Kültür ve Yardımlaşma Derneği başkanlığı ve 2 yıl Ege Bölgesi Ispartalılar Derneği genel sekreterliği görevinde bulunmuştur.2008-2010 döneminde İzmir Barosu denetleme kurulu üyeliği ve 2014 yılında İzmir barosu yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur.Avukatlık mesleği yanında hukuki konularda bilirkişilik yapmakta,tereke mümessilliği,kayyumluk,miras ortaklığı temsilciliği gibi görevlerde de yer almaktadır.Bir haber sitesinde haftalık yazıları yayınlanmaktadır.Hukuki mizah türünde bir adet kitabı yakında basılarak dağıtıma sunulacaktır.Halen İzmir barosu staj eğitim merkezi bünyesinde stajyer avukatlara eğitmenlik yapmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Av. Betül Kayhan

 

Betül  Kayhan 1985 yılında İzmir’de doğmuştur. Lise öğrenimini,Anadolu Öğretmen  Lisesinde tamamlamıştır.Lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi  Hukuk Fakültesinde 2003,2007 yılları arasında tamamlamıştır. 2009 yılından beri, İzmir Barosuna kayıtlı olarak avukatlık yapmaktadır. Aile hukuku ve icra iflas alanında uzmanlaşmıştır. Betül Kayhan aynı zamanda 35 proje hareketi derneği genel sekreterliği görevini üstlenmekte tüm bu görevlerin yanı sıra Denizspor Futbol Kulübü başkanlığı yapmaktadır.

 

 

Duygu İdil Kalyoncu

Yönetici Asistanı

 

Duygu İdil Kalyoncu ,1990 yılında İstanbul ’da doğmuştur. Lisans eğitimini İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık bölümünde 2009-2014 yılları arasında tamamlamıştır. Aydın Doğan 26. Genç İletişimciler yarışmasında kurumsal iletişim alanında ikincilik ödülüne layık görülmüştür.  Kurumsal iletişim alanında uzmanlaşmıştır.

 

 

 

 

 

Zafer Keskin

Adliye Takip Sorumlusu

 

Zafer Keskin ,1989 yılında İzmir ‘de doğmuştur. Lise eğitimini tamamlamıştır. Daha önce KARHAN Hukuk bürosunda 2013-2014 yılları arasında çalışmıştır. 2014 yılından itibaren Pehlivan Hukuk bürosunda çalışmaya devam etmektedir.  Zafer keskin, icra takip ve üyap konusunda uzmanlaşmıştır.

 

 

 LEVENT BARIŞ 

Adliye Takip Sorumlusu

Levent Barış,1978 yılı kütahya dogumludur. Açıköğretim Fakultesi ile eğitimine devam etmektedir. Albayrak Hukuk bürosunda 2011-2016 yılları arasında çalıştı.2016 yılı haziran ayından itibaren Pehlivan Hukuk bürosunda çalışmaya devam etmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

İnci Aydoğdu

Çağrı Merkezi Ekibimiz

 

İNCİ AYDOĞDU,

1991 yılında İzmir ’de doğmuştur. Önlisans eğitimini Ege Üniversitesi su ürünleri bölümünde 2009-2015  yılları arasında tamamlamıştır. HEM İletişim Net Call Center da ve Fibertal Telekom Kurumsal Satış görevlerini üstlenmiştir. İnci Aydoğdu iş hayatının yanı sıra taekwondo sporuyla ilgilenmektedir ve Türkiye milli takımında sporculuk geçmişi bulunmaktadır.

 

SEZİN MUTLU ÖZHAN  

1990 izmirde doğmustur.Aybers Hikmet Karabacak Lisesi ve Dumlupınar Üniversitesi mezunudur. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve idari Bilimler Fakültesinde eğitimine devam etmektedir. 2013 yılından bu yana hukuk bürolarında deneyim sahibi olan arkadasımız 2016 yılında Pehlivan Hukuk Bürosu bünyesine katılmıştır. 

 

 

 

 

 

 

Gülay Akkuzu

Ofis Görevlisi